Ceny jsou uvedeny s DPH

 

Lososí ořez

 

balení po 1 kg

cena 55 kč/kg

  Lososí ořez, obsahuje bříška s kůží a ploutvemi včetně kostí (páteře). Poměr maso/ kůže 90/10. Na rozdíl od ostatních nasycených živočišných tuků - přirozený zdroj LOSOSÍHO OLEJE-, jsou nenasycené tuky z rybího masa tělu konzumenta velmi prospěšné. Svalovina lososa má i značné množství plnohodnotných bílkovin. Velký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin má význam i v prevenci kardiovaskulárních chorob

Losos mletý

 

balení po 1kg 

cena 38 kč/kg

 Losos mletý obsahuje i kosti, je to namletá ryba bez vnitřností, s kůží ploutvemi a hlavou. Jedná se o vyvážený zdroj vápníku a fosforu. Ryby jsou přínosnou složkou potravy psa. Z času na čas by neměly chybět v žádném krmném plánu. Losos  příznivě ovlivňuje stav srsti a kůže. Stejně tak zdraví sliznic. Je hodnotný na vitaminy a minerály. 

Kapřík ocásky

 balení po 1 kg

45 Kč/kg

     Třeboňský kapr je s tradicí. Ocásky jsou získávány jako vedlejší produkt filetace. Sladkovodní ryby jsou z lokálního zdroje zaručující vhodnost pro konzumenta. Ocásky obsahují i kosti, proto jsou vhodnější pro dospělé psy. Na rozdíl od ostatních nasycených živočišných tuků, jsou nenasycené tuky z rybího masa tělu konzumenta velmi prospěšné. Kapřík není senzoricky tolik tučný jako ostatní ryby z nabídky. Proto je možno jej krmit ve větším množství.  

Kapřík mletý

 balení po 1 kg

35 Kč/kg

   Mletina obsahuje i kosti. Je jemně mletá, takže je vhodná i pro malá plemena nebo štěňata. Ideální pro kombinaci s vnitřnostmi pro úpravu konzistence krmné dávky.  Sladkovodní ryby jsou z lokálního zdroje zaručující vhodnost pro konzumenta.  Na rozdíl od ostatních nasycených živočišných tuků, jsou nenasycené tuky z rybího masa tělu konzumenta velmi prospěšné. Kapřík není senzoricky tolik tučný jako ostatní ryby z nabídky. Proto je možno jej krmit ve větším množství.