Ceny jsou uvedeny s DPH

Sušená srnčí šlachy

 

balení po 100g

cena 65 kč/100g

   Sušené maso je výborná pochoutka. Ideální způsob jak odměnit psa. Sušené srnčí jsou  pouze šlachy nakrájené na proužky. Sušená pomalu, vzduchem o teplotě nedegradující strukturu masa. Při sušení, klesá hodnota aktivity vody výrobku, díky tomu lze masíčko uchovávat i při pokojové teplotě, aniž by nastalo mikrobiální kažení. Proto je vhodné s sebou na cvičák, na procházku, na cesty.   

Králičí ouška

 

balení po 100g

cena 35 kč/100g

Sušené králičí ouška jsou vhodná pro střední a malá plemena, jako zábava pro chvíle klidu. Jsou bez srsti včetně chrupavky. Není určeno jako náhrada stravy.  Vhodné zkrmovat po částech.  

Hovězí hrtan

 

balení po 100g

cena 40 kč/100g

Hovězí hrtan jsou sušené chrupavčité prstýnky.  Sušená chrupavka je výborná pochoutka. Ideální způsob jak odměnit psa. Jsou to malinké jednohubky. Sušené pomalu, vzduchem o teplotě nedegradující strukturu masa. Při sušení, klesá hodnota aktivity vody výrobku, díky tomu lze masíčko uchovávat i při pokojové teplotě, aniž by nastalo mikrobiální kažení. Proto je vhodná s sebou na cvičák, na procházku, na cesty.   

Hovězí játra

 

balení po 100g

cena 30 kč/100g

Hovězí  játra jsou krájená na plátky. Jsou velice aromatické a chuťově atraktivní. Psy je ochotně přijímají i přes to, že syrová jim moc nechutnají. Sušená pomalu, vzduchem o teplotě nedegradující strukturu masa. Při sušení, klesá hodnota aktivity vody výrobku, díky tomu lze masíčko uchovávat i při pokojové teplotě, aniž by nastalo mikrobiální kažení. Proto je vhodná s sebou na cvičák, na procházku, na cesty.   

Hovězí slezina

 

balení po 100g

cena 27 kč/100g

Hovězí  sleziny jsou krájené na plátky. Jsou velice aromatické a chuťově atraktivní. Psy je ochotně přijímají i přes to, že syrové jim moc nechutnají. Sušené pomalu, vzduchem o teplotě nedegradující strukturu masa. Při sušení, klesá hodnota aktivity vody výrobku, díky tomu lze masíčko uchovávat i při pokojové teplotě, aniž by nastalo mikrobiální kažení. Proto je vhodná s sebou na cvičák, na procházku, na cesty.   

Hovězí plíce

 

balení po 100g

cena 150 kč/500g

Hovězí  plíce jsou krájené na plátky. Jsou velice žádanou pochoutkou, sušenou pomalu, vzduchem o teplotě nedegradující strukturu masa. Při sušení, klesá hodnota aktivity vody výrobku, díky tomu lze masíčko uchovávat i při pokojové teplotě, aniž by nastalo mikrobiální kažení. Plíce jsou nízkoenergetické, proto jsou vhodné pro časté zkrmování, bez rizika obezity psa.   

Vepřová nožka

 

balení po 1 ks

cena 25 kč/ks

Vepřová nožička vhodná pro větší plemena, poslouží jako zábava. Pro svou strukturu vydrží delší dobu, než ji pes sežere. Není určeno jako náhrada stravy. Ideální pro dlouhé chvíle, když pes zůstává sám, nebo jako zpestření pro chvíle klidu.