Ceny jsou uvedeny s DPH

Kuřecí mleté

 

balení po 1kg

cena 33 kč/kg

 

    Kuřecí maso, lehce stravitelné, bohaté na energii. Ideální poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Ideální pro pracovní psy, nebo pro psy v zátěži.  Mleté kuře, obsahuje kuřecí díly včetně hlav,  vykuchané, oškubané, semleté včetně kostí. Neprojímá ani nestaví. Ocení je i jedinci v horší výživové kondici, v rekonvalescenci nebo starší zvířata s problémy kousat.  

Kuřecí krky

 

balení po 1kg

cena 33 kč/kg

 

    Kuřecí maso, lehce stravitelné, bohaté na energii. Ideální poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Ideální pro pracovní psy, nebo pro psy v zátěži.  Krky jsou zajímavou variantou, pro psy, kteří krmení hltají. Velikost krku přiměje psa kousat, a věnovat se tak více mělnění potravy. Předchází se tak možnému zvracení, z rychlého přijmu celé krmné dávky. Neprojímají ani nestaví. Ideální zdroj vápníku pro malá plemena. Krmí se beze zbytku.  

Kuřecí žaludky

 

balení po 1kg

cena 40 kč/kg

 

    Kuřecí maso, lehce stravitelné, bohaté na energii. Ideální poměr masa a kostí. Žaludky jsou snadno dávkovatelné, proto jsou ideální i pro menší plemena. Hladká svalovina je příjemným zpestřením jídelníčků Vašich miláčků. Krmí se beze zbytku. Jsou chuťově atraktivní a psy je s ochotou přijímají.

Krmní kohoutci

 

balení po 1kg

cena 45 kč/kg

 

    Kuřecí maso, lehce stravitelné, bohaté na energii. Ideální poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Ideální pro pracovní psy, nebo pro psy v zátěži.  Snadno dávkovatelné. Krmí se bezezbytku. Pírka slouží jako stimulace trávicí soustavy psa. Neprojímají ani nestaví. Ocení je i jedinci v horší výživové kondici, v rekonvalescenci nebo starší zvířata s problémy kousat. Možno používat i jako odměny.   

Kuřecí křídla

 

balení po 1kg

cena 38 kč/kg

 

 

    Kuřecí křídla jsou ideální pro malé pejsky, nebo pro krmení v bytě. Celé křídlo posiluje žvýkací svaly, stimulací prokrvuje dásně a má čistící účinky na zuby. Ideální jako malá svačinka, Ocení je i jedinci v horší výživové kondici, v rekonvalescenci nebo starší zvířata s méně efektivní látkovou přeměnou. 

Kuřecí stehna

 

balení po 1kg

cena 45 kč/kg

 

    Kuřecí stehna, nutričně hodnotné kuřecí díly.  Přirozený poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Ideální pro pracovní psy, nebo pro psy v zátěži.  Velmi oceňované, chutné kousky. Vhodné pro jedince v horší výživové kondici, v rekonvalescenci nebo starší zvířata. Snadno stravitelné, šťavnaté.  

Kuřecí prsa

 

balení po 1kg

cena 85 kč/kg

 

    Čistá svalovina, může sloužit k cílenému zvýšení poměru bílkovin v krmné dávce.  Vhodné pro štěňata nebo březí a kojící feny. Také v případě budování svalové hmoty sportujících psů. Pozor na dostatečný přísun vápníku, ideální doplňovat s kostmi. Čisté maso,  lehce stravitelné, bohaté na energii. Vhodné také při dietách, a zažívacích potížích. 

Kuře celé

 

balení po 1kg

cena 33 kč/kg

   Kuře celé, ideální pro "bezúdržbové" krmení. Ideální poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Celý skelet posiluje žvýkací svaly, čistí zuby a pozitivně ovlivňuje peristaltiku střev. Ideální pro dospělé psy. V produktivním věku. Ideální je i doba krmení, kdy pes žere přiměřeně, díky nutnosti "kořist" svévolně naporcovat