Ceny jsou uvedeny s DPH

Králičí hlavy

 

balení po 1kg

cena 45 kč/kg

  Králičí hlavy jsou ideální pochoutkou. Jsou vhodné pro obéznější psy. Vzhledem k větší převaze kostí nad měkkými tkáněmi, je zapotřebí kombinovat s masem. Pro prevenci zácpy psa. Ideálně používat hlavy jako přílohu k jinému masu. Vhodné k použití jako dietní doplněk, pro psy v klidu, bez většího energetického výdaje. 

Králík mletý

 

balení po 1kg

cena 70 kč/kg

  Králičí maso je lehce stravitelné, má jemná svalová vlákna, minimální množství kolagenu a nízký obsah tuku. Svojí texturou a složením se podobá masu drůbežímu. Králík mletý obsahuje hřbety, stehna (natrhaná těla). Poměr maso kost 60:40.  Králičí maso je vhodné pro alergiky. Psi je velmi ochotně přijímáno. 

Králičí hřbety

 

balení po 1kg

cena 60 kč/kg

  Králíči hřbety, stehna, hrudníky. Králičí maso je vhodné pro malé pejsky, nebo pro psy s citlivým zažíváním. Králík je dietní, dle stáří a hmotnosti králíka, se pohybuje množství tuku mezi 5 až 10 g/100 g masa. Jeho maso je hodnotné na minerály a vitamíny. Z vitamínů převažují nejvíce vitamíny řady B. Vhodné pro alergiky.

Králičí srdce a plíce

 

balení po 1kg

cena 60 kč/kg

  Králičí droby, obsahují srdíčka, plíce a hrtany. Jsou ideálním doplňkem vnitřností pro malé pejsky. Chuťový zážitek, a příjemné zpestření. V "kořínkách" je obsažena krev, díky níž jsou vhodné zejména pro minerální a vitaminové obohacení krmných dávek.  Srdeční svalovina je bohatá na draslík, fosfor, síru, hořčík. Dobré je kombinovat  je s kostmi, aby pejska neprohnaly. Ovšem není to nutné přímo v jedné krmné dávce, chce to vyzkoušet.