Ceny jsou uvedeny s DPH

Kachní běháky

 

balení po 1kg

cena 27 kč/kg

    Kachní běháky, opařené, vyprané. Velmi příjemné chuťové obohacení . Ideální jako příloha. Vyšší poměr kostí / měkké tkáně. Proto vhodné používat v kombinaci. Vhodné taky jako pamlsky pro větší psy. Z kachního sortimentu jsou nejdietnější. 

Kachní hlavy

 

balení po 1kg

cena 35 kč/kg

    Kachní hlavy,  jsou vhodné pro zažívání psa. Zobáky příznivě ovlivňují peristaltiku střev a vyprazdňování. Psy nemají sebemenší problém je rozkousat. Jsou příjemným chuťovým zpestřením.  Opět vhodné jako příloha, nižší energetická hodnota. Proto jsou vhodnější krmit v kombinaci. Stimulují a čistí zuby.  

Kachna celá 

1 ks cca 2kg

balení po 1ks

cena 45 kč/kg

 

    Kachní maso, lehce stravitelné, velmi bohaté na energii. Ideální poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Ideální pro pracovní psy, nebo pro psy v zátěži.  Celý skelet posiluje žvýkací svaly a má čistící účinky na zuby. Ocení je i jedinci v horší výživové kondici, v rekonvalescenci nebo starší zvířata s horším látkovou přeměnou.   

Kachna mletá

 

balení po 1kg

cena 50 kč/kg

    Drůbeží maso, lehce stravitelné, bohaté na energii. Ideální poměr masa a kostí. Zachování rovnováhy Ca:P. Ideální pro pracovní psy, nebo pro psy v zátěži.  Celý skelet posiluje žvýkací svaly a má čistící účinky na zuby. Ocení je i jedinci v horší výživové kondici, v rekonvalescenci nebo starší zvířata s horším metabolismem.