Ceny jsou uvedeny s DPH

Hovězí kusové

 

balení po 1kg 

cena 85 kč/kg

 

      Hovězí kusové  poměr čistá svalovina / blány 90/10.  Ideální kombinovat s kostmi. Hovězí maso je vysoce nutričně hodnotné. Vhodné pro zvýšení poměru bílkovin v krmné dávce pro psy ve vývinu. Hovězí maso svou tužší konzistencí masíruje dásně a tím tak stimuluje zuby k růstu. Ideální strava pro štěňata a mladé psy. Také pro sportovce a pracanty. Vhodné zdroj pro budování svalové hmoty zvířete.   

Hovězí srdce

 

balení po 1kg 

cena 60 kč/kg

 

      Hovězí srdce poměr čistá svalovina / tuk 90/10.  Ideální kombinovat s kostmi. Hovězí maso je vysoce nutričně hodnotné. Vhodné pro zvýšení poměru bílkovin v krmné dávce pro psy ve vývinu. Hovězí maso svou tužší konzistencí masíruje dásně a tím tak stimuluje zuby k růstu. Ideální strava pro štěňata a mladé psy. Také pro sportovce a pracanty. Vhodné zdroj pro budování svalové hmoty zvířete.  Krmí se jako svalovina.

Hovězí krmné maso

 

balení po 1kg 

cena 48 kč/kg

 

       Hovězí maso je vysoce nutričně hodnotné. Svou kvalitní proteinovou složkou je vhodné zejména pro psy v růstové fázi. Ať už se jedná o štěňata, březí nebo laktující feny. Hovězí maso svou tužší konzistencí masíruje dásně a tím tak stimuluje zuby k růstu. Ideální strava pro štěňata a mladé psy. Krmné maso obsahuje jícny, ořezy z vpichů, blány, masité ohryzky, ořezy z hlav, líčka. Poměr čistá svalovina / ostatní měkké tkáně 50/50. 

Hovězí mletá směs

 

balení po 1kg 

cena 40 Kč/kg

       Hovězí mleté s droby. Podíl maso /droby je 30/70. Složka drobů obsahuje plíce, vemena, ledviny, játra, srdce,sleziny, hrtany. Mleté je velice hodnotné na minerály a vitamíny. Neobsahuje žádné kosti. Ideální je s nimi  kombinovat. Jako prevence průjmu. Vhodné pro staré psy, kteří mají problémy kousat. Stejně tak jako příloha k masům. Chuťově velice atraktivní. Ideální pro zastoupení vyváženého poměru vnitřností v krmné dávce, bez potřeby porcování. 

Hovězí mletá směs bez drobů s chrupavkou

 balení po 1kg 

cena 50 Kč/kg

       Hovězí mleté bez drobů s chrupavkou. Obsahuje rozemleté ořezy z hlav, šlachy, jícny, krvavé ořezy, ořezy ze srdcí, hrtanové příklopky. Mletá směs neobsahuje kosti. Strukturu tvoří chrupavčité (houževnaté) díly - trachea, lopatkové chrupavky, kloubní vazy. Mleté hovězí bez drobů je ideální náhražka za hovězí ořez, obzvláště pro menší pejsky, nebo pro psy žijící v bytech. Svou chrupavčitou složkou příznivě ovlivňuje nejen žvýkací svaly, ale i pohybový aparát psů. 

Hovězí játra

 

balení po 1kg 

cena 33 kč/kg

 

       Hovězí  játra jsou vhodným krmným doplňkem. Ideální jako příloha. Bohaté na minerály a vitamíny. Jsou důležitou vnitřností, která by neměla v jídelníčku chybět. Ideální kombinovat s kostmi. Jako prevence průjmu. Skvělá kombinace mletý králík s hovězími játry. Hodně zde záleží na chuťových preferencích. Psi je vesměs přijímají ochotně.  Vhodné jsou na přípravu pamlsků, právě díky jejich výrazné chuti.  

Hovězí vemeno mleté

 

balení po 1kg 

cena 27 kč/kg

       Hovězí vemeno je nutričně hodnotné. Obsahuje velký podíl tuku. Ideální pro dospělé psy se zvýšeným výdejem energie. Ideální pro březí nebo laktující feny. Psi jej ochotně přijímají, může být příjemným zpestřením krmných dávek. Vhodné doplňovat kostmi, díky vyššímu podílu tuku jako  prevenci průjmu. Skvělá kombinace s kuřecí mletým masem. 

Hovězí plíce

 

balení po 3 kg

cena 20 kč/kg

       Hovězí plíce jsou  bohaté na vápník. Ideální volba pro redukční dietu. Jsou také vhodné pro sušení, na výrobu pamlsků. Ideální pro dospělé psy s potřebou kontroly váhy. Psi je ochotně přijímají, mohou být příjemným zpestřením krmných dávek. Vhodné kombinovat s masem, pro dorovnání poměru Ca:P.  Skvělá fitness kombinace se zvěřinou.  

Hovězí slezina

 

balení po 1kg 

cena 33 kč/kg

Hovězí slezina slouží jako rezervoár krevních buňěk, takže je velmi bohatá na železo, může mít projímavé účinky. Je vhodné ji kombinovat s jinou složkou, ideálně s obsahem kostí. Tak aby pejska neprohnala. Je smyslově výrazná a pro psy tak atraktivní. Neměla by chybět  v žádném vyváženém krmení. 

Hovězí ledviny

 

balení po 1kg 

cena 33 kč/kg

 

       Hovězí ledviny jsou specifickou pochoutkou. Jedná se, o minerální a vitaminové obohacení. Řadí se mezi vnitřnosti, proto je třeba aby se podělila o své zastoupení ještě s játry a slezinou.  Díky své vazivovité struktuře, psa na chvíli zabaví. Jsou velmi dietní. Nezbývá než vyzkoušet:) 

Hovězí hrtan

 

balení po 1kg 

cena 32 kč/kg

   Hovězí hrtan je ideální pro stimulací zubů a dásní, pro psy s dlouhou chvílí. Příznivě ovlivňuje stav chrupavek psa. Vhodné pro pracovní psy v čase volna. Energeticky nehodnotné, ovšem blahodárně působící na trávicí trakt a pohybový aparát. Ideální pro mladé a staré psy.  

Hovězí dršťky mleté

 

balení po 1kg 

cena 43 kč/kg

   Hovězí dršťky - neprané/mleté -  jsou absolutní jedničkou v chuťových představách psů. Obsahují tráveninu skotu s podílem rostlinných zbytků. Čímž skvěle zastupují potřebný zdroj vlákniny v krmné dávce. Stimulují trávení psa, mají pozitivní vliv na peristaltiku střev. Obsahují vitaminy a minerály. Ideální náhražka zeleninových příloh. Mleté jsou ideální pro krmení psů žijících v bytech, nebo psy s horší schopností kousat.

Hovězí dršťky 

 

balení po 1kg 

cena 43 kč/kg

   Hovězí dršťky - neprané/mleté -  jsou absolutní jedničkou v chuťových představách psů. Obsahují tráveninu skotu s podílem rostlinných zbytků. Čímž skvěle zastupují potřebný zdroj vlákniny v krmné dávce. Stimulují trávení psa, mají pozitivní vliv na peristaltiku střev. Obsahují vitaminy a minerály. Ideální náhražka zeleninových příloh. V celku jsou navíc stimulací pro žvýkací svaly. Houževnatost žaludeční stěny v kuse, je také prostředkem pro čištění zubů. 

Hovězí kosti

 

balení po 1kg 

cena 27 kč/kg

       Hovězí kosti jsou vhodné pro stimulaci zubů a dásní. Pro jejich čistění, zdravý dech a podporu růstu zubů u štěňátek. Motivací jsou kusy masa. Mohou psu zkrátit dlouhou chvíli a zároveň se nepřekrmí. Chrupavky na kloubních hlavicích jsou vhodným zdrojem kolagenu a mají blahodárný vliv na pohybový aparát psa. Vhodné pro psy kteří mají ve zvyku hltat. Díky jejich velikosti, je pes nucen kousat. Nejsou plnohodnotnou náhražkou krmiva. 

Hovězí ouško

 

balení po 1ks 

cena 21 kč /kg  

       Hovězí ouška jsou vhodné pro stimulaci zubů a dásní. Ideální zpestření, srst stimuluje trávicí trakt. Motivací jsou kusy masa.  Chrupavky na ušním boltci jsou vhodným zdrojem kolagenu a mají blahodárný vliv na pohybový aparát psa. Vzhledem k jeho velikosti, je možné jej začlenit do krmné dávky.  Ideální pro psy co mají ve zvyku hltat, tady nepochodí. Ucho je celé, včetně záušku a kusu tváře

Bylinný stimulant

 

balení po 1kg 

cena 33 kč/kg

Dvousložková hmota. Hrubší struktura lučních rostlin plní stimulační funkci pro trávicí trakt. Napomáhá tak vylučování.  Supluje obsahy žaludků býložravců. Jemnější struktura, fermentovaný bylinný prach, je bohatý na esenciální látky. Plně nahrazuje zeleninové přílohy.  Je trávicímu traktu psa vlastní, v před natrávené formě. Jako obsahy žaludků, potenciální kořisti. Psi jej velmi ochotně přijímají.